Szukasz pracownika

REVERSE.BIZ … twój dobry partner biznesowy

Stawiamy sobie za cel dostarczanie swoim klientom z terenu całej Polski twoich własnych pracowników, a także nasz solidny personel stały lub tymczasowy. Dzięki naszemu przedstawicielstwu w Ukrainie możemy szybko realizować zamówienia na pracowników obywatelstwa ukraińskiego. Szczególnie dobrze radzimy sobie w obsłudze klientów z trzech branży: Handel Detaliczny / HoReCa / Logistyka.

Działamy w ramach grupy biznesowej obecnej na rynku od 2009 roku. Przez te 10 lat dopracowaliśmy do perfekcji różnorodne usługi związane z zasobami ludzkimi i proponujemy Tobie współpracę…

Nasze usługi:

Nie czekaj! Zadzwoń już dziś i poproś o indywidualną ofertę dla Twojej firmy +48 887 092 997

to rozpoznanie potrzeb potencjalnego klienta. Ustalamy zakres współpracy, oczekiwania stawiane naszym pracownikom oraz warunki finansowe naszej współpracy
to rekrutacja pracowników – zawsze w porozumieniu z klientem. Usługa jest realizowana wyłącznie przez personel zweryfikowany i zaakceptowany przez Usługodawcę. Standardowo od chwili zawarcia kontraktu potrzebujemy do 2 tygodni na przeprowadzenie skutecznego procesu rekrutacyjnego.
to stała realizacja naszej usługi. W przypadku ewentualnej rotacji pracowników zapewniamy nieodpłatne rekrutacje uzupełniające. Nie stanowi dla nas problemu obsługa stanowisk pracy w ruchu ciągłym, na których niedopuszczalna jest absencja pracowników powyżej 24 godzin.
to rozliczenia finansowe: nasz standard to jedna zbiorcza faktura za miesiąc rozliczeniowy, obejmująca wszystkie koszty. Żadnych ukrytych opłat dodatkowych. Można także z nami negocjować dodatkowy kredyt kupiecki – odroczoną płatność za usługę nawet do 30 dni.

Skorzystali z naszych usług