Nasz holding HR

Firma Reverse.Biz wchodzi w skład doświadczonego konsorcjum przedsiębiorstw specjalizujących się w outsourcingu zasobów ludzkich. Działamy na rynku od 2009 roku. Każdy z członków Konsorcjum ma własną specjalizację, dzięki czemu jako grupa biznesowa możemy świadczyć zróżnicowane usługi bez obawy o ich jakość. Współpraca z Twoją firmą może opierać się na klasycznym modelu doradztwa w zakresie rekrutacji, ale też może to być kontrakt outsourcingowy: zatrudnienie zewnętrzne lub wprost podwykonawstwo określonych procesów produkcyjnych lub usługowych. Spotkajmy się, aby omówić szczegóły naszej współpracy.

Firmy wchodzące w skład konsorcjum:

Envistar.biz Sp. z o.o. – specjalista od usługi zatrudnienia zewnętrznego, a także pracodawca osób niepełnosprawnych, oferujący wysokie ulgi w opłatach na PFRON.
Invent People Sp. z o. o. – outsourcing procesów biznesowych powiązanych z pracą rąk ludzkich, doskonały partner dla branży HoReCa.
Invent People Ukraine TOW – nasza ukraińska spółka skupiająca się na procesach rekrutacyjnych na terenie tego kraju.
Kancelaria Reverse Sp. z o.o. – firma specjalizująca się z obsłudze kadrowej i księgowej podmiotów gospodarczych i organizacji pozarządowych.
Reverse Business Support Sp. z o.o. – klasyczna agencja zatrudnienia specjalizująca się w usłudze pracy tymczasowej. Doświadczony pracodawca obcokrajowców z Ukrainy i innych państw Europy środkowej i wschodniej.