Rekrutuj z nami

Rekrutujemy dla Ciebie!

Nasi rekruterzy bardzo chętnie pomogą Tobie znaleźć nowych, dobrych pracowników! Takie zlecenia nazywamy rekrutacjami zewnętrznymi. Robimy to od 10 lat, więc możemy skromnie powiedzieć o sobie, iż znamy się na rzeczy. Nasz zespół to doświadczeni pracownicy, którzy w swojej karierze realizowali bardzo zróżnicowane zlecenia. Dzięki sieci oddziałów możemy rekrutować na terenie całej Polski.

Young woman at cash register in a store

Personel liniowy

Rozległa sieć rekruterów pozwala nam szybko i sprawnie realizować zlecenia od klientów poszukujących solidnych pracowników do wykonywania podstawowych prac w firmie, od produkcji, przez obsługę magazynu, utrzymanie czystości, na obsłudze klienta i sprzedaży kończąc.

Personel administracyjny

Nasza specjalność to rekrutacje pracowników na stanowiska administracyjne wymagające wysokich kwalifikacji. Znajdziemy dla Ciebie idealnych kandydatów do pracy na każdym szczeblu w dziale księgowości czy w dziale kadr i płac. Pomożemy wybrać doświadczonego kierownika projektów finansowanych ze środków publicznych (zarówno projekty miękkie jak i inwestycyjne). A może poszukujesz godnego zaufania asystenta lub asystentki zarządu?

A red-haired young girl with glasses, a white blouse and a black skirt is working in the office. The hair is gathered in a bun. photo with depth of field
Working mature man with drawing indoors

Personel Specjalistyczny

Możemy pomóc Twojej firmie w poszukiwaniach kandydatów na stanowiska wymagające bardzo wysokich kwalifikacji i wiedzy specjalistycznej. Informatyków, analityków finansowych, prawników czy inżynierów z branży budowlanej lub elektrycznej.

Personel techniczny

Podejmujemy się zleceń rekrutacyjnych dotyczących stanowisk technicznych średniego szczebla. Od pracowników o ściśle określonych wymaganiach (spawacze, elektromonterzy, operatorzy podnośników widłowych) po stanowiska nadzorcze (brygadziści, inspektorzy nadzoru, kierownicy budów).

Professional welder checking Industrial automotive spot welding machine in factory.

Zamów naszą usługę rekrutacyjną!

Anita Paduch

Kierownik Działu Rekrutacji

tel. 887 092 121 | a.paduch@reverse.biz.pl

Skorzystali z naszych usług