Dobra praca w Reverse: jak zacząć dla nas pracować

Reverse Business Support to agencja zatrudnienia poszukująca zarówno pracowników tymczasowych, jak i osoby zainteresowane stałym zatrudnieniem. Naszą ambicją jest znajdowanie zatrudnienia dla każdej osoby, która chce pracować. Jesteś osobą niepełnosprawną? Nie ma problemu. Jesteś obcokrajowcem? Super. Chcesz zmienić miejsce zamieszkania, bo w obecnym nie ma dla ciebie perspektyw? Pomożemy ci. Pierwszy krok, jaki należy wykonać, to skontaktować się z nami. Może być telefonicznie pod numerem +48 887 092 100, albo pocztą elektroniczną na adres praca@rbspraca.pl. Nie przejmuj się, jeśli nie masz CV, a nawet jeśli masz problem z pisaniem. Także tu możesz liczyć na naszą pomoc. Wspólnie opracujemy twój formularz rekrutacyjny.

Dobry formularz rekrutacyjny to podstawa

Formularz rekrutacyjny to najlepsza podstawa do znalezienia odpowiedniego zatrudnienia. Dzięki zawartym w nim informacjom będziemy mogli znaleźć takie miejsce pracy, które będzie najlepiej odpowiadało Twoim kwalifikacjom i możliwościom. Dlatego warto przyłożyć się do niego, i zamieścić wszystkie cenne informacje dotyczące Twojej osoby. Często zdarza się, że poszukujemy osób z unikalnymi umiejętnościami, które może akurat Ty posiadasz (np. umiejętność obsługi specjalistycznej, rzadko spotykanej maszyny, albo dobra znajomość topografii jakiegoś regionu).

Wypełnij nasz formularz i prześlij go do nas. Gdy tylko znajdziemy ciekawą ofertę dla Ciebie, na pewno się odezwiemy.

Osoby chcące dla nas pracować powinny przygotować sobie następujące dokumenty i informacje:

  • pewne dane kontaktowe (numer telefonu, adres email), tj. takie, które nie zmienią się za chwilę (nieopłacona karta telefoniczna, nieużywany numer, zapomniane hasło do poczty email);
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie (świadectwa szkolne, dyplomy uczelni wyższych, cerfyfikaty);
  • świadectwa pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia (niezbędne do celów urlopowo emerytalnych).

Standardowe warunki zatrudnienia

Reverse Business Support to agencja zatrudnienia wyróżniająca się na tle konkurencji respektowaniem praw pracowniczych i rzetelnością. Każdy nasz pracownik może liczyć na:

  • Legalne zatrudnienie (umowa o pracę, umowa zlecenia), w tym opłacone składki zdrowotne, emerytalne.
  • Wynagrodzenie adekwatne do czasu pracy i zaangażowania. Stawka wynagrodzenia wyraźnie określona w umowie.
  • Zapewniona opieka doradcy zawodowego oraz inspektora BHP. Dbamy o pracowników i ich stanowiska pracy. Z nami można się rozwijać i awansować.

Czas oczekiwania na pracę u nas jest uzależniony od dostępności stanowisk pracy. Najczęściej jest to okres 1 do 2 tygodni. W przypadku specjalistycznych stanowisk pracy czas ten może się wydłużyć do 1 miesiąca. Ponadto, w przypadku stanowisk specjalistycznych trzeba być przygotowanym na wieloetappowe procesy rekrutacyjne. Osobom dojeżdżającym proponujemy wówczas zwrot kosztów dojazdu na spotkanie rekrutacyjne.

biuro rekrutacji oferty pracy wyślij swoje cv