Reverse Business Support Sp. z o.o. to polskie przedsiębiorstwo powołane w 2014 roku w celu świadczenia usług w zakresie szeroko rozumianego outsourcingu procesów biznesowych. Naszą specjalnością są usługi związane z zasobami ludzkimi: zatrudnienie zewnętrzne oraz obsługa kontraktów pracy tymczasowej. Jesteśmy również gotowi realizować kontrakty typu “Try&Hire” (wypróbuj i zatrudnij) oraz prowadzić pełną obsługę kadrową przedsiębiorstw (payroll services). Drugim obszarem naszej działalności jest outsourcing procesów logistycznych, w ramach którego realizujemy dwa rodzaje usług: przewóz osób oraz wynajem (dzierżawa) pojazdów wraz z obsługą. Stosownie do potrzeb naszych klientów możemy tego typu usługi realizować w dowolnej formule, a także za pomocą indywidualnie dobranych pojazdów (np. luksusowe pojazdy osobowe czy transport osób niepełnosprawnych).

praca tymczasowa

Nasze mocne strony…

  • SZYBKOŚĆ – ważna cecha szczególnie w obszarze zasobów ludzkich. Od 2015 roku w Polsce obserwujemy zjawisko “rynku pracownika”: więcej ofert pracy niż osób poszukujących zatrudnienia. Uważamy, że nie jest to zjawisko czasowe, ale długotrwały trend. Po prostu z roku na rok maleje liczba osób chcących pracować w Polsce (niż demograficzny, emigracja). To dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie usług rekrutacji i zatrudniania obcokrajowców, z naciskiem na mieszkańców Białorusi czy Ukrainy. Dzięki temu ciągle dysponujemy zasobami osób chcących pracować i możemy szybko reagować na pojawiające się zamówienia.
  • ELASTYCZNOŚĆ – dzięki płaskiej strukturze zarządzania i dużej samodzielności naszego personelu możemy podejmować się w krótkim czasie realizacji projektów sformatowanych w sposób nietypowy. Zaczynając od zapisów kontrakowych, przez elastyczne podejście do zasobów ludzkich, na usługach dodatkowych (transport, wyposażenie stanowisk pracy) szkończywszy.
  • DOŚWIADCZENIE – Personel naszej spółki stanowią osoby od wielu lat zaangażowane w realizację projektów z zakresu zasobów ludzkich. Nasz najbardziej doświadczony pracownik “siedzi” w tym temacie od 2001 roku…
  • ZADOWOLONY PERSONEL – zatrudniamy pracowników wyłącznie na legalnych kontraktach: umowach o pracę, zleceniach. Warunki płacowe są jasno określone dla wszystkich stron kontraktu. Dzięki temu nie występuje u nas ryzyko oferowania klientom niezadowolonych lub roszczeniowych pracowników, którym np. nie wypłacono wynagrodzenia.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Zapraszamy do zakładki “nasza oferta“, gdzie można zapoznać się z aktualną ofertą handlową Reverse Business Support. Podkreślamy, że staramy się dopasowywać do potrzeb naszych klientów. To dlatego na niniejszej stronie internetowej przedstawiamy jedynie informacje ogólne.