Znajdź pracę

(archiwalna) Pracownik zakładu ogrodniczego

magazyn ogrodnictwo produkcja rolnictwo Wrocław 6 czerwca 2019

Jest dobra praca w okolicach Wrocławia jako Pracownik zakładu ogrodniczego. Zatrudnione osoby będą zaangażowane w proces hodowli warzyw i owoców, ich zbiórkę, pakowanie i magazynowanie. Jest to praca stała (także jesień i zima). Pracownicy otrzymują darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach, wyżywienie oraz odzież roboczą. Wynagrodzenie netto na rękę: 11,00 zł netto. Możliwość pracy w nadgodzinach. Ta oferta jest rekomendowana dla pracowników fizycznych z Ukrainy. Nie jest wymagana znajomość języka polskiego!

Nasze wymagania:
  • sprawność fizyczna i gotowość do pracy w szklarni (ciepło)
  • gotowość do stałej współpracy (to nie jest oferta sezonowa).
Nasza oferta
  • umowa zlecenie z wynagrodzeniem 11,00 zł netto za godzinę. Możliwość pracy w nadgodzinach
  • darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach, wyżywienie, odzież robocza
  • pomoc w legalizacji pobytu i zatrudnienia w Polsce.
Pracuj dla nas:

Osoby zainteresowane pracą dla nas prosimy o kontakt pod numerem +48 887 092 124 lub +48 887 092 125 (także Viber). Nabór jest prowadzony aż do odwołania.

Reverse Business Support z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”