Znajdź pracę

(archiwalna) Magazynier

logistyka magazyn Praca fizyczna Pruszków k. Warszawy 16 kwietnia 2019

Mamy propozycję pracy jako magazynier w dużej firmie logistycznej na terenie miasta Pruszków k. Warszawy.  Zadania na tym stanowisku obejmują m.in. przyjmowanie dostaw towarów, skanowanie produktów i weryfikowanie stanów magazynowych, a także kompletację zamówień od klientów. Praca jest w trybie dwuzmianowym, istnieje możliwość dodatkowego zarobku w nadgodzinach. Wynagrodzenie za pracę wynosi 12,30 zł netto/godz. Dodatkowo oferta obejmuję dofinansowanie do kosztów zakwaterowania (1 zł netto do każdej godziny pracy). Oferta dostępna dla pracowników z Ukrainy, wymagana jest podstawowa znajomość j. polskiego. 

Wymagania stawiane kandydatom:
  • Gotowość do pracy fizycznej w systemie dwuzmianowym
  • podstawowa komunikatywność w j. polskim.
Nasza oferta:
  • Współpraca długoterminowa (zlecenie), dla obcokrajowców zapewniamy wizy i pozwolenia na pracę
  • Wynagrodzenie 12,30 zł netto/godz, możliwość pracy w nadgodzinach
  • Dopłata do zakwaterowania (1,00 zł za każdą godzinę pracy).
Pracuj dla nas!

Osoby zainteresowane pracą dla naszej firmy prosimy o telefon / viber pod numerem +48 887 092 996 lub kontakt email pod adresem k.grotkowska@reverse.biz.pl. 

Tu może być Twoja praca:

Reverse Business Support z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”