Znajdź pracę

(archiwalna) Pracownik produkcji

magazyn produkcja Lubartów 11 lipca 2019

Reverse Business Support poszukuje osób zainteresowanych podjęciem stałej pracy w m. Lubartów jako Pracownik produkcji w dużym zakładzie produkcyjnym z branży spożywczej. Dostępne jest dużo stanowisk pracy bezpośrednio w procesie produkcji (przygotowanie i pakowanie produktów spożywczych) oraz w magazynie (przygotowanie produktów do wysyłki, przekazywanie produktów odbiorcom). Wynagrodzenie to 12,30 zł netto / godzinę. Pracownikom nieodpłatne przysługuje służbowe mieszkanie blisko miejsca pracy. Oferta dedykowana dla pracowników z Ukrainy.

Nasze wymagania:
  • gotowość do stałej współpracy z naszą firmą, to nie jest praca sezonowa
  • książeczka sanepid lub gotowość jej uzyskania
  • sprawność fizyczna pozwalająca na pracę przy linii produkcji żywności.
Nasza oferta:
  • stała współpraca, umowa zlecenie, wynagrodzenie 12,30 zł netto/godz. Możliwość pracy w nadgodzinach
  • mieszkanie pracownicze blisko miejsca pracy (nieodpłatne)
  • wsparcie w legalizacji pobytu i zatrudnienia.
Pracuj dla nas:

Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania. Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 887 092 998. Zapraszamy do pracy dla nas!

 

Reverse Business Support z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”