Znajdź pracę

(archiwalna) Magazynier – dobre zarobki

logistyka magazyn produkcja spedycja Koninko 12 maja 2019

Mamy propozycję pracy jako magazynier w na terenie miasta Koninko k. Poznania. Zadania na tym stanowisku obejmują kompletację zamówień od klientów. Praca jest w trybie dwuzmianowym, albo trzech zmianowym istnieje możliwość dodatkowego zarobku w nadgodzinach. Wynagrodzenie za pracę wynosi od 14 zł netto/godz. Oferta dostępna dla pracowników z Ukrainy. Wymagana jest podstawowa znajomość j. polskiego.

Wymagania stawiane kandydatom:
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Podstawowa komunikatywność w j. polskim.
  • Prawo jazdy kat. B.
Nasza oferta:
  • Współpraca długoterminowa (zlecenie), dla obcokrajowców zapewniamy wizy i pozwolenia na pracę
  • Wynagrodzenie 14 zł netto/godz, możliwość pracy w nadgodzinach
  • Możliwość zakwaterowania.
Pracuj dla nas!

Osoby zainteresowane pracą dla naszej firmy prosimy o kontakt pod numerem +48 887 092 992 (Serhii) lub kontakt email pod adresem s.lashkevych@reverse.biz.pl

Reverse Business Support z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”