Znajdź pracę

(archiwalna) Personel sklepu

handel kasjer sprzedaż Kraków 25 stycznia 2019

Praca kasjer Kraków!

Reverse Business Support posiada wolne miejsca pracy jako Personel sklepu w obiektach zlokalizowanych na terenie m. Kraków. Zatrudnione osoby będą odpowiadały za obsługę kasową sklepu wielobranżowego, bieżącą obsługę klientów oraz za dobrą ekspozycję towarów w sklepie. Oferujemy długoterminową współpracę (zlecenie) i możliwość dobrego zarobku (13,00 zł netto za godz.). Pracownikom z Ukrainy pomagamy w sprawach wizowych i kwaterunkowych.

Nasze wymagania:
  • książeczka sanepid lub gotowość jej wyrobienia
  • podstawowa komunikatywność w j. polskim
  • miłe usposobienie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w zakresie handlu detalicznego.
Nasza oferta:
  • długoterminowa współpraca (zlecenie) z pensją 13.00 zł netto/godz.
  • pomoc w organizacji zakwaterowania i w sprawach wizowych.

Pracuj dla nas:

Osoby zainteresowane pracą dla naszej firmy prosimy o telefon pod numerem +48 887 092 907 lub o przesłanie swojego CV na adres a.sobon@reverse.biz.pl. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Reverse Business Support z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”