Znajdź pracę

(archiwalna) Pracownik supermarketu

handel sprzedaż supermarket Bydgoszcz 1 lutego 2019
Praca Bydgoszcz Supermarket

Reverse Business Support poszukuje osób do pracy (jako personel sklepu) w dużym supermarkecie ogólnopolskiej sieci handlowej w m. Bydgoszcz. Zadania na tym stanowisku obejmują m.in. wykładanie towaru na półki sklepowe, udzielanie podstawowych informacji klientom oraz dbałość o porządek w miejscu pracy. Dla osób komunikatywnie znających język polski możliwa także praca jako kasjer / obsługa klienta. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia. Stawka godzinowa od 13.00 zł netto. Co więcej, oferujemy możliwość pracy po godzinach (do 220 godzin miesięcznie). Współpraca długoterminowa. Ważne też, że oferta jest dedykowana dla pracowników z Ukrainy.

Wymagania stawiane kandydatom:
  • książeczka sanepid lub gotowość jej uzyskania
  • podstawowa lub dobra komunikatywność w j. polskim
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
Nasza oferta:
  • stała współpraca z wynagrodzeniem od 13,00 zł netto / godz. Przy okazji szansa na dobry zarobek
  • pomoc w zakwaterowaniu (dobre lokale w niskich cenach)
  • pomoc w sprawach wizowych, w tym pozwolenie na pracę i pobyt długoterminowy.
Pracuj dla nas:

Osoby zainteresowane pracą dla naszej firmy prosimy o telefon pod numerem +48 887 092 992 lub o przesłanie swojego CV na adres s.lashkevych@reverse.biz.pl. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Tu może być twoja nowa praca…

 

Reverse Business Support z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”