Znajdź pracę

(archiwalna) Personel Sklepu Poznań i Wielkopolska

handel sklep sprzedaż Poznań 28 stycznia 2019

Personel sklepu Poznań i Wielkopolska – dobra praca!

Reverse Business Support poszukuje osób zainteresowanych pracą w sklepie spożywczym znanej ogólnopolskiej sieci handlowej (Pracownik Sklepu). Zatrudnione osoby muszą być przygotowane do wykonywania różnych zadań (kasa, wykładanie towaru, dział piekarnia). Proponowane wynagrodzenie to 12,70 zł netto za godzinę, a czas pracy w miesiącu to nawet do 250 godzin. Oferta dostępna także dla pracowników z Ukrainy (wymagana podstawowa znajomość j. polskiego). Miejsce pracy: Poznań, i inne większe miasta na terenie Wielkopolski.

Nasze wymagania:
  • książeczka sanepid lub gotowość jej wyrobienia
  • podstawowa komunikatywność w j. polskiego
  • miłe usposobienie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w zakresie handlu detalicznego.
Nasza oferta:
  • długoterminowa współpraca (zlecenie) z pensją 12.70 zł netto/godz.
  • pomoc w organizacji zakwaterowania i w sprawach wizowych.
Pracuj dla nas:

Osoby zainteresowane pracą dla naszej firmy prosimy o telefon pod numerem +48 887 092 992 lub o przesłanie swojego CV na adres s.lashkevych@reverse.biz.pl. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Reverse Business Support z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”