Znajdź pracę

Praca w sklepie – dobra pensja dla osób młodych!

Pilne handel sprzedaż Gdańsk 20 marca 2020
Dobra praca w Gdańsku!

Reverse Business Support ma dobrą ofertę pracy w m. Gdańsk i całe Trójmiasto dla osób, które nie ukończyły 26 lat. Jako personel obsługi sklepu możesz zarobić nawet 15,20 złotych netto za godzinę (do 3000 zł miesięcznie!). Nie wymagamy żadnych kwalifikacji. Wystarczy tylko chęć i gotowość do wytężonej pracy. Niezbędne będzie uzyskanie książeczki sanepid (pomagamy w formalnościach). Dostępne są różne lokalizacje, można wybrać coś blisko miejsca zamieszkania. Praca dostępna od ręki.

Dla osób powyżej 26 roku życia wynagrodzenie wynosi 14,20 zł / godz.

Pracuj dla nas!

Osoby zainteresowane pracą dla nas prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 887 092 996. Można też aplikować do nas za pośrednictwem naszej strony internetowej lub przez portal Facebook. Zapraszamy!

 

Reverse Business Support z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”