Znajdź pracę

Personel Sklepu

Pilne handel sprzedaż Białystok 30 czerwca 2019

Reverse Business Support poszukuje dla swojego klienta osób zainteresowanych pracą jako Personel Sprzedaży w delikatesach spożywczych na terenie miasta Białystok. Praca na tym stanowisku będzie polegała na kompleksowej obsłudze procesów sprzedaży, w tym obsłudze kasy fiskalnej, zatowarowaniu sklepu, obsłudze klienta oraz utrzymaniu czystości w obiekcie. Wynagrodzenie 12,30 zł netto za godz. Praca także w godzinach dodatkowych. Oferta polecana dla pracowników z Ukrainy.

Nasze wymagania:
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka polskiego
  • książeczka sanepid lub gotowość jej uzyskania
  • zainteresowanie długoterminową współpracą z naszą firmą.
Nasza propozycja:
  • umowa zlecenie z wynagrodzeniem od 12,30 zł netto/godz., praca także w godzinach dodatkowych
  • pomoc w legalizacji pobytu i zatrudnienia w Polsce
  • dostęp do dobrego i taniego zakwaterowania blisko miejsca pracy.
Pracuj dla nas:

Osoby zainteresowane tą ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu (viber) +48 887 092 100. Rekrutacja jest prowadzona aż do odwołania.

 

Reverse Business Support z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”