Znajdź pracę

(archiwalna) Personel hotelu

gastronomia hotele housekeeping Kraków 25 stycznia 2019

Housekeeping praca Kraków!

Reverse Business Support posiada stale wolne miejsca do pracy w luksusowych hotelach na terenie Krakowa. Możesz pracować jako personel utrzymania czystości (housekeeping) lub jako pomoc kuchenna. Jedyne wymagania to podstawowa komunikatywność oraz sprawność fizyczna pozwalająca na dobre wykonywanie powierzonych zadań. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, przynajmniej 40 godzin tygodniowo. Wynagrodzenie od 11 do 12.70 zł za godzinę. Chętnie będziemy współpracować długoterminowo. Oferta dostępna także dla pracowników z Ukrainy.

Nasza oferta:
  • stała współpraca i możliwość dobrych zarobków (do 12.70 zł netto za godz)
  • elastyczny czas pracy
  • pomoc w zakwaterowaniu, legalizacja pobytu w Polsce (wizy pracownicze).
Pracuj dla nas:

Osoby zainteresowane pracą dla nas prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48887092907. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Reverse Business Support z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”